Logo-Loading

 واش بتن

 

واش بتن به عنوان بهترین نوع کف پوش شناخته شده است، پس از این جهت قیمت واش بتنمهم می شود. اما منظور از بهترین نوع کف پوش مسلماً موزاییکی است که کیفیت لازم را دارا باشد. شما در بازار با نمونه های بی کیفیتی مواجه خواهید شد که با اصل آن تفاوت بسیاری دارد.

واش بتن همان بتن شسته است که در کفسازی پارک ، حیاط ، پیاده رو ، باغ ، بام (رووف گاردن) و به طور کلی محوطه سازی محیط هایی که میخواهیم از منظر زیبا و طبیعی برخوردار باشند استفاده می گردد .

واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی است که بتن آن از ترکیب سیمان، سنگ دانه های معدنی با رنگ طبیعی ، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن مانند فوق روان کننده های کربوکسیلاتی در انواع طرح ونقش ها با استفاده از رنگ هایی که نقاش طبیعت در آفرینش جهان از آن ها استفاده نموده است ساخته شده است .

مواد در فرایند ساخت واش بتن باید استاندارد و مرغوب باشد. واش بتن های مرغوب و با کیفیت در برابر شرایط جویی مثل تغییرات آب و هوا ، تابش مستقیم آفتاب و بارش باران مقاوم هستند و تحمل وزن بالا را هم دارند.

 

چگونه واش بتن مرغوب را بشناسیم

برای شناختن واش بتن مرغوب نشانه هایی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به جدا نشدن مصالح ( سنگ و سیمان) از هم در صورت شکسته شدن موازییک است.

در یک قطعه واش بتن مرغوب سنگدانه های رنگی به طور منظم در تمام پوشش آن پخش شده اند. یعنی در صورت شکستن یکی از این موزاییک ها متوجه می شویم سنگ های رنگی آن در تمام سطح موزاییک به کار گرفته شده.

قیمت واش بتن بنا بر کیفیت موادی که درونش به کار گرفته مشمول تنوع قیمتی می شوند.