مهمترین مزایای کفپوش بتنی پرسی (موزاییک پرسی)

موزاییک پرسی با نام کفپوش بتنی پیاده‌رو یا موزاییک ترافیکی یا موزاییک 6 سانتی، یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است که مقاومت سایشی بسیار بالایی دارد. کفپوش پرسی به دلیل مزایای منحصر به فرد و روش تولید آن و همچنین استاندارد جهانی اش به عنوان مناسب ترین نوع کفپوش برای محیط هایی همچون پیاده روها و معابری و موزاییک حیاط که به عنوان مسیرهای پرتردد استفاده می شود، شناخته شده است

دوام بسیار بالا

اگر به دنبال یک نوع کفپوش با دوام بسیار بالا برای محوطه های خاص هستید، کفپوش های بتنی پرسی می توانند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مطرح باشند. در مقابل عبور مرور اشخاص و انواع ماشین آلات کاملا مناسب محسوب می شوند.

ماندگاری بالای رنگ

همان طور که در نمونه ها مشاهده کردید تنوع رنگ کفپوش های بتنی پرسی قابل توجه است و نکته حائز اهمیت ماندگاری بالای رنگ این کفپوش ها است که در اثر مرور زمان، تابش نور خورشید یا حرارت و همین طور شستشو، تغییر نخواهد کرد.

ضد حریق و آتش سوزی

موزاییک های پرسی کاملا ضدحریق بوده و در مقابل حرارت های بسیار بالا نیز تغییر حالت نداده و مشتعل نخواهند شد. این کفپوش ها در کارگاه ها، مراکز صنعتی، کارخانه ها و … با اطمینان خاطر استفاده می شود.